Når man trodde at alt hysteriet rundt superhitten «Boten Anna» var over så dukker dette fantastiske bootleg-opptaket opp. Musikken fremstår nå i sin ultimate, polerte form som en dansebandslager med enormt potensiale i sundene mellom de nordiske landene!
Dessverre er det kun 23 sekunder med middelmådig filming, men hva annet kan man vel forvente av et så tidlig bootleg-opptak?
Nyt!
OPPDATERING: Ikke nok med at denne fantastiske dansebandversjonen, men det er selvfølgelig gjort et par andre covere av denne superhitten. På Joakims Blogg får du en liten oversikt og direktelinker til. Jeg må dog si at jeg fortsatt sverger til originalen (evt. danseband-versjonen)! 😉
hehe,det værste er jo at den er bedre enn Basshunter sin versjon:P
Noe så søtt :p Tror nok rødrussen i Kr.sund hadde valgt en annen låt som offesiell russelåt om de hadde hørt denne versjonen :p