Satt fast i safe

Skal si det er blitt in at små unger kryper inn og setter seg fast på trange steder! TV2 kunne idag melde om Cihan Sevinc som tydelig var blitt inspirert av Elise Modalen (som krøp inn i en vaskemaskin), og prøvde seg på å krype inn i en safe. Det var sikkert en god idé helt til vennene fant ut at den kunne lukkes og at de som hadde mulighet til å åpne den ikke befant seg i umiddelbar nærhet!

Nå er jeg er spent på hva som blir det neste! Komfyr bør f.eks. være godt egnet (sprøstekt 8-åring), eller kanskje en søppelsjakt? Mulighetene er uendelige!

Reklame

2 kommentarer om “Satt fast i safe

  1. personlig foretrekker jeg nok heller å inspisere innsiden av en safe enn en vaskemaksin.. det er jo på mange måter mer logisk! more pleasure, less work..

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s